cz ru en pl
IdeaTechnik - Myjnie samoobsługowe
  • cz
  • ru
  • en
  • pl

Oferta


 

Formularz ofertowy

Imię i nazwisko / Nazwa firmy*
Ulica i numer domu*

Kod pocztowy*
Miejscowość*

Email*

Telefon*

Rodzaj myjni:

Rodzaj myjni:

Typ wiaty

Ilość stanowisk:

Stanowisko dodatkowe:

Odkurzacz:

Odkurzacz 2 stanowiska
Odkurzacz 2 stanowiska

Odkurzacz z kompresorem
Odkurzacz z kompresorem

Brak
Brak

Kolor myjni:

Czerwony
Czerwony

Zielony
Zielony

Niebieski
Niebieski

*Możliwość wyboru dowolnej grafiki i kolorystyki. Zapytaj o inny kolor.

Dodatkowe uwagi

Badając rynek i potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy dla Państwa najwyższej jakości produkty w postaci samoobsługowych myjni dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz szeroką gamę elementów wyposażenia dodatkowego. Do produkcji naszych myjni używamy jedynie sprawdzonych podzespołów renomowanych firm takich jak Siemens, Interpump, General Electric, Eaton, Comestero, ACV i inne. Wdrożyliśmy również szereg autorskich rozwiązań. Jako jedyni na rynku posiadamy w ofercie specjalną konstrukcję umożliwiającą samodzielne mycie samochodów ciężarowych. Cała technologia przeznaczona jest do stosowania płynnych środków myjących, co w znacznym stopniu zmniejsza koszty eksploatacji i zapewnia wysoką jakość mycia pojazdów. Zajmujemy się kompleksową budową myjni, serwisowaniem urządzeń oraz zaopatrzeniem naszych Klientów w środki myjące i części zamienne.

Dlaczego myjnie mtAutomatic?

1. Niezależność stanowisk.
System autonomicznego sterowania charakteryzujący się całkowitą niezależnością poszczególnych stanowisk. Każda sekcja wyposażona jest w oddzielne dozowanie środków myjących, zasilanie, sterowanie, a także osobne pompy antyzamarzaniowe.

2. Stal nierdzewna.
Moduły w całości wykonane ze stali nierdzewnej INOX odpornej na korozję oraz działanie czynników zewnętrznych. Wykorzystanie tego typu metalu daje gwarancję wytrzymałości techniki myjącej oraz idealnego oraz estetycznego wyglądu nawet po wielu latach użytkowania.

3. Technologia na chemię płynną.
Nanotechnologia jest kolejnym krokiem w przyszłość na drodze rozwoju nauki. Preparaty formie płynnej przeznaczone do myjni bezdotykowych pozbawione są szkodliwych dla środowiska fosforanów. Zdecydowanie łatwiej podlegają dyfuzji w wodzie, nawet o obniżonej temperaturze. Dzięki zastosowaniu tej procedury obniżamy koszty eksploatacji bez wpływu na jakość mycia pojazdów.

4. Elementy graficzne.
Grafika nadrukowana na specjalnej folii monomerycznej metodą solwentową. Dodatkowa warstwa laminatu zabezpieczającego w postaci grubej folii idealnie chroni nadruk przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Odporność zarówno na ścieranie jak i promienie UV, zapewnia długotrwałą intensywność kolorów. Projekt można wykonać w dowolnej kolorystyce zgodnie z życzeniem Klienta.

5. Cyfrowa transmisja danych.
Cyfrowa transmisja danych CTD pomiędzy maszyną a pulpitem sterującym jest jednym z kilku naszych autorskich rozwiązań. Umożliwia błyskawiczną diagnostykę, a co za tym idzie skraca czas serwisu do minimum i wpływa korzystnie na wynik finansowy przedsięwzięcia.

6. Serwis.
Kolejnym atutem mtAutomatic jest sprawny i szybki serwis oraz dostępność wszystkich części zamiennych z naszego magazynu. Stała opieka nad każdym Klientem pozwala dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

myjnie
modułowe

Dowiedz się więcej

myjnie
kontenerowe

Dowiedz się więcej

myjnie
specjalne

Dowiedz się więcej

PLANUJESZ ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ MYJNIĘ?

porozmawiaj z naszymi specjalistami o swoich potrzebach

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania najlepszego rozwiązania dla Ciebie!

IdeaTechnik - myjnie samoobsługowenasze myjnie

Zobacz lokalizacje naszych realizacji i zapoznaj się
z technologią naszych urządzen.

Wyświetl całą mapę

Masz pytania?
skontaktuj się z nami

+48 43 822 80 00    +48 502 664 229